English version       
     

 

 

 

 
   


 
 Prezentare | Proiecte internationale | Rapoarte si publicatii |

 Proiecte nationale | Link-uri | Contact |

 
     

Ovidiu IONESCU: Management cinegetic; relatii cu publicul

o.ionescu@unitbv.ro

Georgeta IONESCU: Educatie si constientizare, cercetare, reintroduceri si repopulari

titi@icaswildlife.ro

Serban NEGUS: Management cinegetic, asistenta tehnica si relatii publice

serban@icaswildlife.ro

Marius POPA: Planificare si executie globala, analize GIS, administrare sisteme de calcul

marius@icaswildlife.ro

Ramon JURJ: Cercetare, telemetrie, interactiuni intre turism si fauna salbatica

ramon@icaswildlife.ro

Daniel VISAN: Administratie, studii de impact

daniel@icaswildlife.ro

George SARBU: Tranchilizari, prelucrare statistica

geo@icaswildlife.ro

Marius SCURTU: Capturari, tranchilizari de animale si monitorizare in teren

wolfman@yahoo.com

Claudiu PASCA: Biologia faunei; studii de impact

claudiu@icaswildlife.ro

Ilie POPESCU: Administratie, monitorizare in teren

ilie@icaswildlife.ro